[personal profile] finesoul
vasya_ivanov @ https://vasya-ivanov.dreamwidth.org/56168.html:

Любі йо*ні му*ки, звертаюсь до вас у річницю спид*ня криму сраною рашкою і особливо смердючим коротуном педофілом Хуйлом. Так ось, любі мої йо*уті му*ки, спробуйте зрозуміти одну просту, але дуже важливу, річ: якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном.
Особливо якщо він дуже давно з’*ав зі сраної рашки і, особливо, якщо він з’*ав зі сраної рашки через незгоду з політикою згаданого раніше смердючого коротуна і інших сміттєвих під*асів. Це складно, любі му*ки. Особливо для му*ков. Але ви спробуйте.


https://bytebuster.dreamwidth.org/9213273.html:

Схоже назвуть йо*ним му*ком, але мушу відповісти. :)
Нажаль саме принцип громадянської/громадської (а не власної) відповідальності за військові злочини можна вважати «правозастосовною практикою». Спитайте у російської інтелігенції 20-их років. Вони понесли суворе покарання за підтримку самодуржавства. І не усім пощастило «відкупиться» втраченими на радянській Москві грошима. Спитайте у німців у 45 років, особливо у східних, вони смачно відгребли, виходячи з вашої ж логіки — за чужі злочини. Ну, дійсно, не рахувати ж якихось 12 повішених и 7 кинутих за грати Борманів — розплатою злочинного режиму.
Загалом, «якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації Третього Рейху, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації Третього Рейху на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном Гітлером». Чи все ж таки має?!.
Це не робить вас, добру людину, особисто причетним до злочинів смердючого карлика.Ми не обираємо родину чи батьківщину. Це – спільноти, до яких ми назавжди належимо за правом народження. Якщо родина «гнила» «тавро» отримують усі її члени. Дуже багато зусиль треба, щоб змити його з себе і ще більше, щоб з родини…

Дата: 2017-Бер-14, Вівторок 05:57 (UTC)
Від: [personal profile] bytebuster
Поправте пліз. :)

Dixi дослівно означає «я висловився», «я закінчив промову». Або просто «амінь».
Те, що перед Dixi — це моя відповідь шановному френду. :)

І форматування розлетілося, там важливі закреслені слова.

І так, після слів «це не робить вас причетним до злочинів карліка…» наступна фраза більш важлива: «але це може зробити вас сакральною жертвою, яку карлік виставить перед собою».

Дата: 2017-Бер-14, Вівторок 06:34 (UTC)
Від: [personal profile] sposterig
>Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. (с) /.../.Це – спільноти, до яких ми назавжди належимо за правом народження.


Над цими тезами регочуть всі Ваші предки, і живі, і покійні, які народжувались в одних батьківщинах, творили інші і служили третім, і міняли їх, як шкарпетки.

Але кого колише? Навіщо нам якась реальність, коли в нас така ПОЕЕЕЗІЯ...
Змінено Дата: 2017-Бер-14, Вівторок 06:35 (UTC)

Дата: 2017-Бер-15, Середа 07:46 (UTC)
Від: [personal profile] sposterig
В географічному сенсі українці мільйонами, тобто суттєвою частиною народу, переселялися на Кубань, на Зелений Клин, в канадські і американські прерії. Знялися з однієї батьківщини і пішли на нову, побудували її з нуля і поколіннями на ній живуть, і довго залишалися українцями, хоч і не в Україні.

В соціально-політичному сенсі - одні українці народжувалися в цісарській імперії, інші в царській, і обидві імперії були їхніми батьківщинами, там вони виховувалися і з ними ототожнювалися настільки, що аж пішли завзято вмирати за свої батьківщини у першій світовій війні. Але змінилися обставини - і українці відмовилися від тих батьківщин і взялися будувати собі нові - хтось УНР/ЗУНР, хтось УРСР. Сам я виріс в СРСР/УРСР, вона була моєю батьківщиною, але по мірі своїх сил допомагаю будувати собі іншу батьківщину, європейську Україну.

Поняття "батьківщина" звучить поетично і зачіпає емоції людини, і тому його дуже люблять популісти, прімордіалісти і расисти. Але перекласти його на мову фактів неможливо. Факти кажуть інше: самоідентичність залежить не від місця народження і навіть не від паспортних даних батьків, а від прийнятих у даному суспільстві уявлень і правил. Україна буде такою, як ми її свідомо задумаємо і побудуємо, а не такою, як "з роду судилося".
Змінено Дата: 2017-Бер-15, Середа 07:47 (UTC)

Мітки

Жовтень 2017

Н П В С Ч П С
1234567
8 91011121314
151617181920 21
22232425262728
293031    

За стиль дякую

Створено з Dreamwidth Studios
Сторінка створена 2017-Жов-23, Понеділок 06:20

Резюме сторінки