[personal profile] finesoul
vasya_ivanov @ https://vasya-ivanov.dreamwidth.org/56168.html:

Любі йо*ні му*ки, звертаюсь до вас у річницю спид*ня криму сраною рашкою і особливо смердючим коротуном педофілом Хуйлом. Так ось, любі мої йо*уті му*ки, спробуйте зрозуміти одну просту, але дуже важливу, річ: якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном.
Особливо якщо він дуже давно з’*ав зі сраної рашки і, особливо, якщо він з’*ав зі сраної рашки через незгоду з політикою згаданого раніше смердючого коротуна і інших сміттєвих під*асів. Це складно, любі му*ки. Особливо для му*ков. Але ви спробуйте.


https://bytebuster.dreamwidth.org/9213273.html:

Схоже назвуть йо*ним му*ком, але мушу відповісти. :)
Нажаль саме принцип громадянської/громадської (а не власної) відповідальності за військові злочини можна вважати «правозастосовною практикою». Спитайте у російської інтелігенції 20-их років. Вони понесли суворе покарання за підтримку самодуржавства. І не усім пощастило «відкупиться» втраченими на радянській Москві грошима. Спитайте у німців у 45 років, особливо у східних, вони смачно відгребли, виходячи з вашої ж логіки — за чужі злочини. Ну, дійсно, не рахувати ж якихось 12 повішених и 7 кинутих за грати Борманів — розплатою злочинного режиму.
Загалом, «якщо людина народилася чи/та зросла на теренах російської федерації Третього Рейху, то це зовсім не означає, що вона якимось чарівним чином має нести відповідальність за усю ту ху*ю, яку робить уряд російської федерації Третього Рейху на чолі зі згаданим вище смердючим коротуном Гітлером». Чи все ж таки має?!.
Це не робить вас, добру людину, особисто причетним до злочинів смердючого карлика.Ми не обираємо родину чи батьківщину. Це – спільноти, до яких ми назавжди належимо за правом народження. Якщо родина «гнила» «тавро» отримують усі її члени. Дуже багато зусиль треба, щоб змити його з себе і ще більше, щоб з родини…
From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Мітки

Жовтень 2017

Н П В С Ч П С
1234567
8 91011121314
151617181920 21
22232425262728
293031    

За стиль дякую

Створено з Dreamwidth Studios
Сторінка створена 2017-Жов-23, Понеділок 06:24