finesoul: (Default)
2026-12-12 01:15 am
Entry tags:

[sticky entry] Sticky: Information about war in Ukraine.

Generally one cannot trust any Russian, sponsored by or linked with Russians media or journalists. The other media and journalists are more or less fine.

Take these as a start point for your investigation


Цей блог ведеться українською мовою, але, на жаль, більшість посилань веде на російськомовні ресурси.
finesoul: (Default)
2017-10-09 11:04 pm
Entry tags:

Але ж яка дивна у нас опозиція ...

Teletubbies and the opposition

Юлія Володимирівна підписала угоду з найвищою ціною на газ і після цього вимагає знизити її для населення. Семен Семенченко завів людей у Іловайськ, по тихому звалив та вимагає суворо наказати винних у іловайській трагедії. Євро-популісти хочуть очистити країну від корупції, при цьому на питання, звідки у них елітні квартири, невиразно мукають і відводять очі. Садовий та Самопоміч обіцяють навести порядок у країні, але при цьому не можуть вивезти сміття зі Львова. Гриценко затято критикує стан справ у армії, але сам, коли був міністром оборони, продав зброї більше ніж решта міністрів разом взяті. Мультимільйонери Новинський, Рабінович, Колесников дбають про бідний народ, при цьому роками обкрадають країну і доводять людей до зубожіння.


Але найстрашніше, що усі ці люди мають великий рейтинг і більшість з них ми побачимо у наступній Раді. Чи не дивно ???

http://newkozak.co.ua/index.php/ukraina-2/item/kim-ahedzhakov-strannost-nashej-oppozicii-prosto-zashkalivaet
Джерело: Ким Ахеджаков
finesoul: (Default)
2017-10-08 05:38 pm

Треба подорослішати самому, тоді і країна подорослішає.

Сhildren on a pot

Мені іноді так кажуть, що Україні 23 роки, типу вже доросла. Нє. То для людей 23 роки великий вік.
З країнами все інакше. Україна лише пішла в дитячий садок.
Дитячий садок — то насправді адів піздець для дитини. Нема батька поряд, нема мами. Є вихователька, яка каже "Бля суко чого ти ниєш?" Якщо скажеш "не хочу сніданок", то й не будеш. Аж до обіду не будеш. Ніхто не скаже "біднесенький, зголоднів, на тобі цукерочку". Ходиш голодним до обіду, ниєш.
Треба самому ходити до туалету і пісяти. Ніхто не принесе горщика в лішко, як не волай. Якщо недобіг до туалету і насрав на підлогу, можуть прибрати за кілька годин. Бо вихователька не має прибирати, а нянєчка з бодуна, спить на ліжку Вовчика. Саме так, дитячий садок — то адів пиздець.
Закінчується світ, коли про тебе піклувалися. І треба робити прості речі. Пісяти в унітаз, а не в штанці. Какати туди ж. Їсти що й усі. Істерики не допомагають. Виховательці на тебе посрати, вона лише дивиться, аби ти себе не вбив, та й то, коли твереза. Нянєчка взагалі або буха, або з бодуна. Коли буха, то нічого не робить, коли з бодуна, то спить. Цукерки? — Хуй! Втішити? — Хуй! Принести горщика? — Хуй! Нагодувати ложечкою? — Хуй! Маєш піздувати і робити сам все, що робили за тебе.

Так само і Україна.
Read more... )

Це така особлива формула дорослішання. Для дітей — коли щось треба, то йти і робити, а не жалітися на батьків чи виховательку. Для українців — коли щось треба, то йти і робити, а не жалітися на Порошенка. І ось тоді, коли люди зможуть робити самі, тоді Порошенко стане не потрібен. А досі смішно чути "Порошенко не потрібен" від людини, якій особисто Порошенко має прийти і все зробити.

https://novich-ok.dreamwidth.org/685019.html
finesoul: (Default)
2017-09-10 09:59 pm

Добірка цікавого від 2017.09.10


 1. Коливання температур за мільйони років
 2. В Миколаївській області, в україномовній школі примушують вчити російську мову.
 3. Про православ'я в Росії
 4. Мешканець окупованого Донецька розповідає про "рузький мір" , що він бачить власними очима
 5. Історія українських земель з 1000 по 2016 рік - YouTube
 6. Люди не хочуть молитися під наглядом служителів Московського патріархату
 7. Військові Молдови приїхали на навчання НАТО в Україні незважаючи на Додона
 8. Про євробляхи, або уявімо цю проблему у Німеччіні.
 9. “Хрещеному батьку ЛНР” Олександру Єфремову загрожує по-життєве ув'язнення
 10. За російську мову держслужбовців Латвії штрафують. Як на мене - гарна практика.
 11. За кожне офіційне звернення міських рад щодо федералізації у 2014 році цей зрадник отримував 100 000$ які розподіляв між подільниками.
 12. aljansas | Кажуть про пів мільйона російських ботів
 13. На Чернігівщині відбулись масштабні змагання танкістів (фоторепортаж)
 14. "Варіться у власному гімні самі, а мені це вже набридло". Засновниця найвідомішого безкоштовного наукового хабу закрила доступ росіянам доступ до свого ресурсу.
 15. Їх там не було, але за рік загинуло принаймні 2000 і скалічено 3500
 16. "Подивись в мої очі, враже, ти дивишся в очі смерті. Ти дивишся в очі своєї смерті". Розвідка України російським загарбникам.
  Read more... )
 17. Як сліпий хлопець працює програмістом
 18. catissimo | У Калужській області Росії будують підземні сховища для продуктів
 19. Відомий швейцарський кліматолог дав людству три спокійних роки
 20. Swiss climatologist scares the devastating weather anomalies in the coming years | Earth Chronicles News
 21. The result of the secret meeting between Trump and Putin on the G20 was the creation of an International Group of Scientists. | Conspiracy Theories
 22. When Will Climate Change Make the Earth Too Hot For Humans?
 23. The World Is Heating Up Fast, The Question Is How Hot Will It Get?
 24. У штаті Род-Айленд випадково дозволили проституцію. З цей час спостерігалося падіня на третину згвалтувань і захворювань гонореєю.
 25. Про паспорта в ЛНР
finesoul: (Default)
2017-09-02 05:28 pm

Маніфест щірого українця

Ground rules

Напередодні осені та усіляких там акцій під різними держструктурами. Мабуть я напишу свою позицію, аби потім ніхто не розчарувався.

1. У війні в Україні винна росія та особисто путін.
2. Усі, хто хоче революції під час війни або зрадник або ... зрадник.
3. Я поважаю державні інститути, включно з інститутом Президента. Діючий Президент мене влаштовує.
4. Крим та Донбас це - українські землі і вони мають бути повернені.
5. Мої вороги знаходяться у Москві та Кремлі, а не у Києві на Банковій.
6. Я не вважаю, що в Україні народ зубожів і бідує.
7. Заради перемоги над росією я готова до великих компромісів всередині країни.
8. Будь-кого, хто пропонує закінчити війну "за будь-яку ціну", готова за цю саму "ціну" продати за поребрик.

Якщо ще щось згадаю - допишу.
Juli Karpova, August 29 at 3:23pm ·
https://www.facebook.com/juli.karpova/posts/1589585974439380
finesoul: (Default)
2017-08-26 08:25 pm
Entry tags:

- Ой, а чому це ви нам не співчуваєте? - Тому що ви — лихо.

Russians are the evil

Є багато процесів, які я не можу змінити і на які я не можу впливати. Де-які з них добрі, інші — ні. До поганих процесів, на які я не можу впливати, відносяться вельми збочені вимоги співчуття з боку російських публічних осіб.

Ось летить до Сирії літак з боєприпасами, везе додатково людей для танців на костях та Лізу, яка має відбілювати чорний як смола імідж Росії. Ну т.т. коли одні росіяни скидають заборонені касетні та хімічні боєприпаси на жилі квартали, інші, — особливо Глинка — будуть на камеру перев'зувати сирійських дітей.

Через поганий стан російського авіапарку, недовченого, опціонально п'яного, пілота, літак падає. І ось тут прокидаються люди, які геть не співчували ані отруєним сирійським дітям, ані щодо обстрілів автобусу під Волновахою; які мовчали, коли міліція стрілялав неозброєних демонстрантів на Майдані. Прокидаються і кажуть: — Ой, а чому це ви нам не співчуваєте?

У мене є відповідь, чому не співчуваю. Тому що - Гітлер. Ось ви би співчували смерті Гітлера? Ні, тому що Гітлер — лихо. Як і пропагандисти нацистської Німеччини, генерали, командири, багато вчених та лікарів. Вони — частина лиха. А коли представник лиха помирає, не час співчувати. Час радіти.

Звісно, якщо ви себе вважаєте частиною сила зла, вам буде неприємно спостерігати, як світ радіє смертям ваших ідолів, побратимів та товаришів. Але інакше не вийде, доки ви є лихо.

Світ буде радіти, коли ваша армія понесе великі втрати. Коли ваша економіка обвалиться. Коли вашою національною валютою можна буде обклеювати стіни. Коли у вас спалахнуть голодні повстання. Коли ваша країна розкотиться. Коли це буде, світ зрадіє. Принаймні зітхне з полегшенням.

Тому що ви — лихо.
https://novich-ok.dreamwidth.org/653564.html
finesoul: (Default)
2017-08-26 05:10 pm
Entry tags:

Вам хіба геть байдуже відношення росіян до Вас?Нещодавно до Києва прилітав мій дуже давній друг з Москви. І він щиро мене запитав: "Дана, Вам хіба геть байдуже відношення росіян до Вас? А як вважаєш, відновлення стосунків, коли-небудь, можливо?"

Ще на початку вторгнення країни-сусіда, у ті моменти, коли я виїздила за межі країни та стикалася з росіянами, я відчувала у різні часи різні почуття. Спочатку - злість. Потім - ненависть. Таку сильну, що, мабуть, з боку, це виглядало дещо дивним. Потім, після чергових подій у нас в країні, у своїй ненависті я пирнала усе глибше й глибше. Під час подорожей я підсвідомо шукала якесь каяття, розуміння, посипання голови попелом. Але, я не знаходила цього.

Я бачила браваду, бачила зверхність в очах, бачила "кримнаш", бачила величезні колорадські банти на 9 травня, бачило непорозуміння моєї агресії. Але, усвідомлення, що коїть країна, в якій ти живеш (що, підсвідомо, дуже хотілось) - я не бачила. Але якось настав момент, коли під час чергової подорожі, я зіткнулася з жителями країни-агресора, і я усвідомила - мені байдуже. Геть байдуже. Від слова "цілковито". Я їх просто не бачу. Не відчуваю. Умовно - патогенна мікрофлора. Я про неї знаю, і доки мій імунітет тримає її під контролем, вона мені не турбує. Але контролювати постійно необхідно.
Read more... )
І, насправді, не хочу я вже ніякого ні розкаяння, ні жалю, ні каяття. Нічого. Абсолютна байдужість.

Байдужість та чітке розуміння, що там, по-сусідству, живе ворог. І цього ворога потрібно постійно тримати у полі зору, тим часом закалятися, укріплюватися, окопуватися, будувати паркан до небес та не забувати капати рів та розводити морозостійких крокодилів.

Амінь.

https://site.ua/dana.yarovaya/8470/
finesoul: (Default)
2017-08-26 01:51 pm
finesoul: (Default)
2017-08-25 12:31 am

З Днем Народження, країно.

Досить довго ми жили і уявлення не мали, що наша країна має два прапори.

Two Ukrainian flags

Про символізм першого не чули хіба що москалі. Жовтий лан з житом і чарівне блакитне небо важко не впізнати.
Read more... )

Ukrainian flag in blood

Тобто якщо мирний прапор України окропити кров'ю патріотів він перетворюється у військовий прапор країни відомий як прапор УПА (Української Повстанської Армії)
finesoul: (Default)
2017-08-09 04:22 pm

Добірка цікавого від 2017.08.09


 1. Київські пенсіонери тестують хіпстерскіе розваги
 2. 08.08.08 -Інфонапалм про окупацію Грузії росіянами
 3. На Москві збудували станцію метро де не може проїхати потяг
 4. New Study Provides Strong Evidence That E-Cigarettes Boost Smoking Cessation - Hit & Run : Reason.com
 5. Temperature anomalies arranged by country 1900 - 2016 - YouTube
 6. Про силача Піддубного і росіян. Або чому ми вас не любимо.
 7. Про емпатію під час війни
 8. Ephir wish bottle
 9. Європейський прагматизм і Росія
 10. «Русsше зольдатен, швайне окупантен» — антиокупаційний кліп «Ujoben sie, bitte!» | Proect Contro
 11. Польська комісія вважає Росію винною у катастрофі літака з їх президентом на борту у 2010 році
 12. "Росія - держава-рекитір". Дудаєв, 1995р.
 13. Індия визнала браком усі 45 "новітніх" літаків МіГ-29К придбаних на Росії
 14. Найбільщі дірки на планеті
 15. Про нові санкції
 16. Про опонентів і ворогів.
 17. Стейк з комарів
 18. People did a lot of awesome stuff in the first half of 2017, here's the best videos so far!
  Read more... )
finesoul: (Default)
2017-07-31 01:23 am
Entry tags:

Фільми, 2017.07.31 (можна ще раз подивитися)

 1. [8.0 2016] Прибытие (Arrival) [ Drama , Mystery , Science Fiction , Thriller ]
  По всему миру приземляются инопланетные корабли. Армейские чины находят лингвистку, которая должна понять, что несет за собой визит пришельцев — мир или войну. Главная героиня постепенно учится общаться с инопланетянами и вместе с этим испытывает серию флешбэков, благодаря чему узнает тайну, с которой связано прибытие пришельцев.
 2. [7.6 1979] Маленький роман (A Little Romance) [ Adventure , Comedy , Romance ]
  Пожилой англичанин Джулиус, любящий посидеть на скамейке в парке, пытается найти место для Маленького романа в нашем хаотичном мире. Он рассказывает байки из своей жизни героям Дайэн Лэйн и Телониуса Бернара — юной американке, приехавшей в Париж учиться, и французскому парню. Однажды он сообщает молодым людям о том, что если поцеловаться, проплывая в гондоле под мостом Вздохов в Венеции во время заката, когда пробьют церковные колокола, то любовь будет продолжаться вечно. Наша пара, а вместе с ними и Джулиус, отправляются в путешествие.
 3. Read more... )
За весь час:
finesoul: (Default)
2017-07-31 01:05 am
Entry tags:

Фільми, 2017.07.31 (на раз подивитися)

 1. [8.2 2016] Зверополис (Zootopia) [ Animation , Action , Adventure , Comedy , Crime , Family , Mystery ]
  Добро пожаловать в Зверополис — современный город, населенный самыми разными животными, от огромных слонов до крошечных мышек. Зверополис разделен на районы, полностью повторяющие естественную среду обитания разных жителей — здесь есть и элитный район Площадь Сахары и неприветливый Тундратаун. В этом городе появляется новый офицер полиции, жизнерадостная зайчиха Джуди Хоппс, которая с первых дней работы понимает, как сложно быть маленькой и пушистой среди больших и сильных полицейских. Джуди хватается за первую же возможность проявить себя, несмотря на то, что ее партнером будет болтливый хитрый лис Ник Уайлд. Вдвоем им предстоит раскрыть сложное дело, от которого будет зависеть судьба всех обитателей Зверополиса.
 2. [8.1 2015] Выживший (The Revenant) [ Western , Drama , Adventure , Thriller ]
  Действие развивается на Диком Западе в ХIX веке. Уроженец Филадельфии Хью Гласс попадает в плен к индейцам, откуда бежит только через год. Он отправляется в Сент-Луис, где присоединяется к капитану Эндрю Генри и отбивается от атак индейцев возле истоков реки Миссури. Пережив нападения неприятеля, Хью становится жертвой медведя гризли. Гласс серьезно и, похоже, смертельно ранен. Капитан Генри отказывается бросать соратника и везет его с собой к реке Гранд-Ривер. Однако особенности ландшафта не позволяют вернуть умирающего Хью к цивилизации. Генри приказывает двум наемникам остаться с раненым и похоронить его. Но те бросают его, завидев враждебно настроенных индейцев. Гласс чудом остается жив, приходит в себя и отправляется мстить покинувшим его обидчикам.
 3. Read more... )
Інщі фільми такого плану можна пошукати за тегом films з текстом "(на раз подивитися)" у заголовку
finesoul: (Default)
2017-05-29 12:45 am
Entry tags:

Ну як же так !?.


Фейсбуком шириться дивовижний допис - мовляв, люди помилилися, підтримали ЛДНР, так що їм через це з голоду помирати?

Відповідь - ТАК.

Вони мають через це вмерти з голоду. Не тому, що хохли - лихі, чи Путін - не врятує, а тому, що саме така ціна цієї помилки. Так, коли ти кличеш на свою землю війну і підтримуєш терористів, варто бути якось морально готовим до того, що післязавтра з голоду помре баба Маня по сусідству, за три дні підріжуть брата Миколу, а до кінця тижня помреш з голоду і ти, попередньо з'ївши біфштекс з Рекса. Тому що так - саме стільки така помилка і коштує.

Та навіть більше, тому що через неї помруть не лише ті, хто підтримали, а і ті, хто жив поряд, і призовник з Тернопіля, і малолітній довбойоб з Пермі. І неможна дорослій людині спочатку її вчинити, а потім сісти і наївно запитувати: "Ну, як же так? Ми ж думали, що нам нові пани ще більше грошей принесуть, а нас зараз навіть старі бандерівці не годують. Терміново поверніть усе взад! Виженіть їх звідси! Не помирати ж нам з голоду-холоду?" Помирайте, іншої дороги у вас просто вже немає.

Ви свідомо зробили свій вибір? Як і ми, на Майдані.

https://m.ok.ru/profile/118895740664/statuses/63971559691768
finesoul: (Default)
2017-05-28 11:54 pm

Про двох поважних донів з Латинської Америки


Сьогодні я розповім вам історію про двох добропорядних громадян, що живуть у сусідніх латиноамериканських країнах. Одного з них звуть дон Педро, іншого дон Пабло, і вони представники поважної у тих місцях професії — власники невеличких ресторанчиків.

Коли в його країні стався Майдан, дон Педро разом з іншими вийшов на центральну площу і сміливо протистояв там гвардійцям ненависного диктатора, навіть кидав бруківку і запальні коктейлі. Звичайно, після перемоги дон Педро повернувся до улюбленої роботи в ресторанчику (треба же заробляти на життя), але громадянської активності не припинив.

За дивним збігом обставин, у сусідній країні також був ненависний диктатор і також стався Майдан. Інший герой нашої оповіді, дон Пабло, у своїй країні так само вийшов на площу і також бився з гвардійцями (уявіть собі, у цій країні також були і Майдан, і гвардійці). Так само разом з іншими громадянами він переміг, і також нині працює у своєму ресторанчику, смачно готуючи бурітос, емпанадас, фахітос та кесадільйос. І так само не забуває присвячувати певний час громадянським справам.

Наші герої дуже схожі, навіть зовні — буває таке в Латинський Америці.

Але різниця між ними виявилася величезною, і це добре описано в дисертації, яку пише соціологиня донья Марія, що досліджує обидві ці країни.
Read more... )
У своїй дисертації донья Марія пише про перемогу у країні дона Педро соціальної ентропії. Натомість країна дона Пабло швидко зростає економічно та за вагою у світі, тож дон Пабло не встигає набирати нових кухарів та офіціантів.

Республіканська партія модернізації країни дона Пабло зібралася з величезної кількості маленьких груп та кишенькових партій. Адже навколо дона Пабло багато людей наслідували ті самі принципи.

Натомість партія змін так і не склалася у країні дона Педро, хоча люди навколо нього — такі самі затяті активісти, волонтери, підприємці, інноватори та прихильники змін, як і по той бік кордону між країнами героїв нашої оповіді.

А ви питаєте, у чому ж різниця між Вілларібо та Віллабаджо.
https://site.ua/valerii.pekar/7434/
finesoul: (Default)
2017-05-14 12:33 pm

Добірка цікавого від 2017.05.14

 1. Eurovision 2017 Results: Voting & Points
 2. Build 2017: Project Emma - YouTube
 3. Благодійна діяльність родини Порошенка
 4. Антон Геращенко - Работорговля українцями в Росії
 5. Усі російські фінансові ринки втратили зв'язок з SWIFT мережою на 1 годину| 10.05.17 | finanz.ru
 6. bytebuster | Стіни між країнами
 7. tranquiler | Радійте усі ...
 8. Орест Лютий – Росіян в Донбасі нєт - YouTube
 9. 19 Super Cool Science Experiments For Kids And Adults - YouTube
 10. 11 Fascinating Chemistry Experiments (Compilation) - YouTube
 11. Любе - Там за туманами, зустріч з баранами ...
 12. artem772 | Піднебесна Мрія
 13. Бійка у Дніпрі: Аваков звільнив керівництво поліції міста і області | InfoResist
 14. Велика діра в безпеці усіх версій Windows через яку люди втрачають файли і грощі.
 15. Опізнали людей які чинили безлад і бійки у Дніпрі 9 травня 2017 року
 16. Очільник Дніпра поділився своїми висновками і реакцією що до подій 9 травно 2017 року.
 17. Інвалід без ноги виявився з ногою. Чернівчани за мить зцілили безногого - YouTube
 18. bytebuster | Альтернативна реальність: Англія і США не приймають участі у другій світовій війні
 19. Оркестр ВМС привітав 96 річного ветерана-морпеха в одеському дворі
 20. Sergej Fedulow - Системні проблеми французької республіки
 21. hozar | Ати бати, йшли солдати. Або про "ніхто не забутий, ніщо не забуте"
 22. Israeli Organ Trafficking and Theft: From Moldova to Palestine
 23. zabavakrasava | Якось неправильно євреї святкую перемогу на фашизмом.
  Read more... )
 24. Борис Філатов, мер Дніпра. Досвід, який надихає: приклад успішного розвитку міста. - YouTube
 25. BattbleBots 2016 Highlights - YouTube
 26. Боря, відай булку! - YouTube
 27. Animal Saves Another Animal | Animal Heroes 2016 HD - YouTube
 28. mdmx | Як 20 млрд. зелених було виведено з Росії
 29. Геніально, але загубили другий корень рівняння (-3)
 30. Він їх безкоштовно годує хлібом, а вони на нього скаржаться у прокуратуру і ображають.
 31. Дуже зручні речі, яких нам не вистачало.
 32. Андрій Макаревич, Щури, 2012 р. - YouTube
finesoul: (Default)
2017-05-01 07:22 am
Entry tags:

28 квітня - День Москаля, або українсько-російського братерства


Денис Казанський, опубліковано: квітень 28, 2014


Не буду зайвий раз описувати те, що сталося сьогодні у Донецьку — це можна побачити на відео, світлинах та в новинах. Скажу лише одне — після останніх подій я повірив, що Росія дійсно завжди воліла знищити українську націю, як стверджують українські націоналісти.

Каюся, раніше я вагався щодо цього. Я не вважав Голодомор геноцидом українців, хоча і розумів, чому Ющенко наполягає саме на цій версії. Я завжди займав більш помірковану позицію у ставленні до Росії, чим українські націоналісти. Але зараз — дякую за урок — я зрозумів, що помилявся.

Після того, що я побачив за ці декілька днів, я вже не сумніваюся, що Росія завжди хотіла нас знищити. Морила голодом, винищувала, асимілювала цілком свідомо — саме через українське походження. Вже у мене немає в цьому жодних сумнівів, тому що я на власні очі бачив, як намагалися вбити за українські прапори в Україні. Вже я зрозумів, як це відбувалося раніше — у 30-их, 40-их, 50-их роках в СРСР. Раніше не міг собі це уявити повною мірою, а зараз побачив сам, а власним очам я вірю.
Read more... )
В усій українській ході сьогодні у Донецьку не було жодної людини, яка б розмовляла українською. Не було ніяких інших прапорів, окрім національних, українських. Це були не сутички на ґрунті «фашист-антифашист», навіть у том збоченому розумінні, яке надає цьому протистоянню РФ. Це було побиття українців російськими нацистами за те, що вони українці. Етнічна чистка.
http://deniskazansky.com.ua/spasibo_za_urok/

Diana Berg added 6 new photos — with Santik Santik and 10 others. April 28, 2015


Знайшла стару СМС від батька 28.04.2014, цитую: "ЗА ВАМИ БЕЖИТ ТЫСЯЧА ПРОРУС". Вона дійшла запізно, коли ті вже добігли - зв'язок того вечора не працював. Батько тоді, як зазвичай, пішов чергувати у районі ДонОДА, тримаючи у полі зору вулик сепарів. Знав, що дурна дочка зі своїми друзями-романтиками знову мається дурнею, збирає проукраїнську ходу двома кварталами нижче.
"Ти хіба самовбивця, Дана?!. Ти не розумієш, чим це може закінчитися!?." А я сказала: "Батько, не хвилюйся, у нас буде багато ментів. У нас чітко продуманий маршрут. З нами будуть ультрас та самооборона. Сповіщення вже подано, не відміняти ж. Артема перекривають. Та й з нами буде наш автомайдан. А поряд - мої друзі. Та і додому недалеко, якщо раптом щось. Все буде добре."
Read more... )
На вулиці скривавлені українські прапори. Лайфньюз вже показує, як "фашисти напали на мирних проросійських". Пекло і мракобісся. Далі було ще багато чого, страшного та огидного. А тоді, того вечора рік тому, кожен з нас подумав, стираючи з лиця кров та прасуючи синьо-жовті прапори: "Боже, невже це усе? Та ну, не може бути..." Це був останній раз. Проте батько більше так не хвилювався.
https://www.facebook.com/diana.hmm.berg/posts/1130259133667951?pnref=story

А це - російські антифашисти, що влаштували пекло на Донбасі
http://andreistp.livejournal.com/9224917.html
finesoul: (Default)
2017-04-17 10:38 pm
Entry tags:

Список вже проведених в Україні реформ

 1. Відкрито онлайн реєстр власності
 2. Скорочено 5270 співробітників НБУ, економія 490 млн. грн
 3. Україна вводить технічні фітосанітарні стандарти ЄС
 4. НБУ спростив порядок відкриття банками рахунків суб'єктів господарювання
 5. 1 день, проведений у СІЗО, в разі винесення звинувачувального вироку буде рахуватися як 2 дні ув’язнення
 6. Реєстрації юр. і фіз.осіб передана місцевим органам влади, банкам і нотаріусам
 7. Парламент запровадив поіменне голосування у місцевих радах
 8. Скасування довідки-рахунку: зареєструвати авто можна буде за 500 грн
 9. Україна приєдналася до угоди СОТ про державні закупівлі
 10. Мінінфраструктури покаже дані по ремонту доріг на сайті
  Показати усі 135 покращень ... )
 11. Запущено «Онлайн будинок юстиції»
 12. Зараз можна розміщувати на закордонних рахунках іноземну валюту з джерелом походження за межами України без ліцензії
 13. Кабмін відмінив 120 актів, що ускладнювали діяльність бізнесу
 14. Скасовано обов'язкове використання печаток
 15. Круговий рух в Україні став головною дорогою в усіх випадках
 16. Запущено відкритий реєстр ПДВ

Узято тут.
Є ще така добірка
finesoul: (Default)
2017-04-17 09:22 pm

Документи про заборону української мови (XVII – XX ст.)


Ніна Вірченко, доктор фізико-математичних наук, професор НТУУ “КПІ”, академік АН ВШ України, засл. працівник освіти України

У світовій історії жодна мова не зазнала такого страшного нищення від сусідів-ворогів, як українська. Вдалося відшукати низку документів, які у хронологічній послідовності засвідчують нищення української мови поляками, росіянами і більшовиками-комуністами. Згадаємо лише окремі моменти з минулого та недалекого сучасного.

1626 р. Київський митрополит Йосиф Краківський склав акафіст до Св. Варвари. Москва дозволила, але за умови його перекладу російською мовою. Синод наказав Київському митрополитові позбирати з усіх церков України книги старого українського друку, а замість них завести московські видання.
1627 р. Указом царя Михайла (першого з династії Романових) та патріарха Московського Філарета, що був його батьком і співправителем, наказано було книги українського друку зібрати й спалити.
Read more... )
1998—2001р.р. У зв'язку з інформаційною революцією 90-х років російщення України відбувається ще інтенсивнішими методами, ніж за часів Валуєвщини. Інформаційний простір України майже повністю зрусифікований. Неукраїнська, а часом антиукраїнська політика урядів України призвела до того, що державну мову з української преси витіснила мова сусідньої країни, і співвідношення між україномов­ною та російськомовною пресою складає 1:10. Зате Україна посідає перше міс­це (!) у світі за рівнем оподаткування власної книги — 28%.
Унікальне за своїм цинізмом явище світового масштабу — нищення української мови! Тим часом прогресивний світ зовсім інакше дивиться на це. Так, у Франції за допомогою комп'ютеризації було встановлено, що українська мова є однією з найстаріших слов'янських мов і однією з найкращих світових.
http://www.anvsu.org.ua/index.files/Articles/Virchenko1.htm
finesoul: (Default)
2017-04-07 04:00 pm

Геть владу зрадників!


Дуже часто зустрічаю в коментарях тези про «погану» владу в Україні. І те влада зробила не так, і там вона в усьому винна, і взагалі, вона не чим не краща за попередню. Чи попередні. І все це підігрівається постійним: «відлік розпочато!», «владі залишились лічені дні», «третій Майдан» от зараз буде. Хоча ні, не зараз, а завтра. Ну, в середу – точно. І «владі нема куди буде втікати».
І весь цей трешак з’являється в коментах чи в постах час від часу при кожному проколі влади, яких, нажаль, вистачає – будемо відвертими. Але для об’єктивності давайте згадаємо й про інше:
Read more... )
І це ж я перелічив не всі «перемоги», а лише ті, які НЕ РОБИЛА ЖОДНА ПОПЕРЕДНЯ ВЛАДА! Чуєш, Йуля? ЖОДНА! І це я не перелічував всього того, що вже сьогодні знаходиться на стадії законопроектів чи другого читання.
А тепер про головне – багато з того списку, що влада робила з великими пробуксовками. Суспільству, західним партнерам доводилось часто нагадувати про свої вимоги та змушувати владу зробити як треба. І влада прислухалася! І це дуже важливо. Бо саме тому ми маємо сьогодні весь цей список.
Я розумію, що по кожному пункту можуть бути зауваження.
Я розумію, що не все в нас ідеально.
Я розумію, що претензій до влади в людей сьогодні може бути навіть більше, ніж цих пунктів, які я перелічив вище.
Я розумію, що мені зараз напишуть, що я "порохобот" 100500 рівня.
Але все це аж ніяк не може перекреслити того факту, що при усіх своїх грехах ця «погана» влада зробила для розвитку України в Європейському чи то цивілізованому напрямку більше, ніж всі «папєрєднікі» разом взяті.

Денис П'ятигорець