[personal profile] finesoul

Денис Казанський, опубліковано: квітень 28, 2014


Не буду зайвий раз описувати те, що сталося сьогодні у Донецьку — це можна побачити на відео, світлинах та в новинах. Скажу лише одне — після останніх подій я повірив, що Росія дійсно завжди воліла знищити українську націю, як стверджують українські націоналісти.

Каюся, раніше я вагався щодо цього. Я не вважав Голодомор геноцидом українців, хоча і розумів, чому Ющенко наполягає саме на цій версії. Я завжди займав більш помірковану позицію у ставленні до Росії, чим українські націоналісти. Але зараз — дякую за урок — я зрозумів, що помилявся.

Після того, що я побачив за ці декілька днів, я вже не сумніваюся, що Росія завжди хотіла нас знищити. Морила голодом, винищувала, асимілювала цілком свідомо — саме через українське походження. Вже у мене немає в цьому жодних сумнівів, тому що я на власні очі бачив, як намагалися вбити за українські прапори в Україні. Вже я зрозумів, як це відбувалося раніше — у 30-их, 40-их, 50-их роках в СРСР. Раніше не міг собі це уявити повною мірою, а зараз побачив сам, а власним очам я вірю.


Вже я знаю, що у радіньській історії немає ані слова правди про бандерівців. Я розумію, як з них зробили монстрів, як їх оббрехали, тому що живий приклад у мене перед очима. Я бачу, як Росія бреше зараз, та я розумію, що вона так брехала завжди. Що все, що написано про Укрїну в російських книгах, знято в російських фільмах — брехня і наклеп. Якщо вже вони примудрилися так брехати в вік інтернету, коли вся інформація є в мережі, то, що вже й говорить про 30-40-і роки.
Російський ІТАР-ТАСС написав, що у Донецьку українські націоналісти напали на антифашистську ходу.

В Донецке радикалы напали на участников многотысячного антифашистского шествия
Международная панорама
28 апреля 2014, 21:44 UTC+3
Ультранационалисты забросали процессию камнями, сообщается об использовании ими гранат
КИЕВ, 28 апреля. /ИТАР-ТАСС/. Люди в масках, вооруженные битами, цепями и травматикой, напали на участников многотысячного антифашистского шествия в Донецке, выкрикивая националистические лозунги. Как сообщают местные СМИ, есть раненые. Несколько десятков ультранационалистов начали забрасывать процессию камнями, сообщается также об использовании гранат. Получив отпор, нападающие скрылись.
Шествие было направлено против выступлений, приуроченных к основанию дивизии СС "Галичина", организованных националистами в разных регионах страны. Несколько тысяч человек вышли на центральные улицы города, перекрыв движение автотранспорта. Участники шествия скандировали лозунги "Фашизм не пройдет!", "Нет фашизму", "Россия, Россия!". Ранее, 27 апреля, в Харькове национал-радикалы напали на сторонников федерализации, несколько десятков человек получили ранения.


В усій українській ході сьогодні у Донецьку не було жодної людини, яка б розмовляла українською. Не було ніяких інших прапорів, окрім національних, українських. Це були не сутички на ґрунті «фашист-антифашист», навіть у том збоченому розумінні, яке надає цьому протистоянню РФ. Це було побиття українців російськими нацистами за те, що вони українці. Етнічна чистка.
http://deniskazansky.com.ua/spasibo_za_urok/

Diana Berg added 6 new photos — with Santik Santik and 10 others. April 28, 2015


Знайшла стару СМС від батька 28.04.2014, цитую: "ЗА ВАМИ БЕЖИТ ТЫСЯЧА ПРОРУС". Вона дійшла запізно, коли ті вже добігли - зв'язок того вечора не працював. Батько тоді, як зазвичай, пішов чергувати у районі ДонОДА, тримаючи у полі зору вулик сепарів. Знав, що дурна дочка зі своїми друзями-романтиками знову мається дурнею, збирає проукраїнську ходу двома кварталами нижче.
"Ти хіба самовбивця, Дана?!. Ти не розумієш, чим це може закінчитися!?." А я сказала: "Батько, не хвилюйся, у нас буде багато ментів. У нас чітко продуманий маршрут. З нами будуть ультрас та самооборона. Сповіщення вже подано, не відміняти ж. Артема перекривають. Та й з нами буде наш автомайдан. А поряд - мої друзі. Та і додому недалеко, якщо раптом щось. Все буде добре."Не могла ж я сказати правду. "Батько, сьогодні прийдуть лише ті, хто готовий померти. Сьогодні зберуться лише божевільні, концентрат донецького патріотичного руху, випарений у 10, у 100 разів. МВС вже захоплене разом зі складом зброї. За патріотами вже полюють та знають їх адреси, б'ють ночами, підпалюють та розбивають машини. Донецьк вже інший, чужий. Риск величезний. І сьогодні, батьку, прийдуть лише відчайдушніші, хоробрі, круті, божевільні та горді. 1000 найкращих людей Донецьку, здатних вмерти стоячи на своєму."

Можливо через нашу готовність до усього, того разу ніхто не вмер. Було багато поранених, але це потім. Спочатку у нас була година - ціла година!!! - біля стадіону, коли Донецьк був в останній раз під українськими прапорами. І ми, як в останній раз, дивилися на синє-жовте море та намагалися запма'ятатип місто таким - красивим, світлим, хоробрим, під спалахами фаєрів та боєм барабанів ультрас Шахтару. У той час коли сепари закидали коктейлями молотова автомайдан та бігли натовпом нас вбивати. А менты ганебно розбіглися під натиском тисячного натовпу озброєних виродків. Далі було страшно, не хочу згадувати...Ми з дубінами, а вони з вогнепальною зброєю. Скрізь кров, багато крові, медики не справляються. Орки шукають патріотів по навколишніх дворах. Наш Oleg побитий ментами. Шибалов поранений. Чому не я? Чому я знов ціла? А, так Sergey підхватив та поніс в под'їзд... Їдемо у лікарню. Олена отримала осколок у шию. Артур в реанімації, роздроблено пів лиця, стан тяжкий. У місті хаос, орки б'ють дітей, жінок, стариків. Oleg Zhelnakov знову поранений.

На вулиці скривавлені українські прапори. Лайфньюз вже показує, як "фашисти напали на мирних проросійських". Пекло і мракобісся. Далі було ще багато чого, страшного та огидного. А тоді, того вечора рік тому, кожен з нас подумав, стираючи з лиця кров та прасуючи синьо-жовті прапори: "Боже, невже це усе? Та ну, не може бути..." Це був останній раз. Проте батько більше так не хвилювався.
https://www.facebook.com/diana.hmm.berg/posts/1130259133667951?pnref=story

А це - російські антифашисти, що влаштували пекло на Донбасі
http://andreistp.livejournal.com/9224917.html
From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Мітки

Жовтень 2017

Н П В С Ч П С
1234567
8 91011121314
151617181920 21
22232425262728
293031    

За стиль дякую

Створено з Dreamwidth Studios
Сторінка створена 2017-Жов-23, Понеділок 06:24